Головна

   Історія

   Склад кафедри

   Освіта

   Наукова робота

   Лабораторії

   Відомі випускники

   Випускники

   Конференції

   Фото
 
   Зв'язки

   Сайт факультету

  


Список випускників кафедри Фізики НВЧ 1998-2014 р.

 



1998

Афанасьева О.В.
Ворона С.В.
Демченко Т.Н.
Лысяков Ю.В.
Николаева В.Л.
Ошека С.В.
Смирная Т.А.
Храбан А.А.
Фомушкин С.П.
Щигорцев В.Н.


2000

Бояринцев Евгений Валерьевич
Ефимец Александр Вячеславович
Зеленский Дмитрий Александрович
Иванов Алексей Иванович
Корьяр Николай Николаевич
Младенов Павел Леонидович
Семенов Алексей Анатольевич
Филипченко Игорь Алексеевич
Хуторян Эдуард Михайлович
Чумаченко Вячеслав Анатольевич


2001

Гавріш Наталія Михайлівна
Горбаченко Олексій Яковлевич
Корольов Олексій Володимирович
М’язитов Андрій Володимирович
Надьон Олександр Іванович
Полянський Сергій Валерійович
Якубов Олег Васильович


2002

Веселов Олександр Олександрович
Клочан Ігор Іванович
Коновалов Олексій Володимирович
Лемець Андрій Михайлович
Мірошниченко Ігор Олексійович
Петренко Андрій Миколайович
Пономарьов Володимир Олександрович
Потапов Андрій Олександрович
Сердюк Ярослав Павлович
Сорока Артем Геннадійович
Шаврін Руслан Володимирович
Швецова Лідія Валерійовна
Хрипун Роман Миколайлович
Губарєв Олександр Юрийович


2003

Базяк Євгенія Володимірівна
Банніков Ігор Костянтинович
Богданович Юлія Броніславівна
Катков Денис Володимирович
Ковальов Андрій Володимирович
Мальцев Дмитро Олексійович
Мастєров Олександр Михайлович
Мироненко Олексій Павлович
Овчаров Сергій Сергійович


2004

Демиденко Вікентій Вячеславович
Коваленко Ольга Миколаївна
Кравцова Олена Іванівна
Майборода Дмитро Володимирович
Михалюк Сергій Миколайович
Мусоров Олег Олександрович
Новосел Олександр Володимирович
Савчук Ольга Володимирівна
Селезньова Лариса Леонівна
Якименко Дмитро Ігоревич


2005

Архипов Антон Віталійович
Карпенко Сергій Миколайович
Огінський Петро Олексійович
Трегуб Анатолій Олександрович
Ян Цзе
Жуань Пен
Басраві Камал


2006

Бурмістров Андрій Сергійович
Данилюк Олексій Вячеславович
Деркач Дмитро Георгійович
Дорошенко Олександр Васильович
Лучко Наталя Василівна
Мацько Олександр Володимирович
Попок Віталій Юрійович
Сусь Роман Павлович
Шаулов Ігор Євгенійович
Якименко Дмитро Ігоревич


2007

Блажко Зоя Василівна
Богомол Юрій Сергійович
Бужинський Євгеній Леонідович
Варавін Микита Валерійович
Грузін Олександр Олександрович
Єльніков Ігор Миколайович
Трофіменко Максим Олексійович
Хруслов Олександр Михайлович
Шрамченко Сергій Васильович


2008

Бойко Денис Валерійович
Дегтярев Сергій Олександрович
Епишев Арсеній Володимирович
Злотник Сергій Ігорович
Король Олег Сергійович
Могилко Андрій Володимирович
Парфенов Олег Олександрович
Шеметова Ольга Володимірівна


2009

Бланк Антон Олександрович
Гончаров Сергій Іванович
Єпік Сергій Володимирович
Котляр Олександр Станіславович
Мальцев Назар Олексійович
Музика Наталія Вікторівна
Носатюк Сергій Олегович
Рубащенко Сергій Анатолійович
Чекалін Олександр Геннадійович


2010

Василенко Владислав Миколайович
Гаврилко Марія Костянтинівна
Золотайкін Віктор Олександрович
Лялько Кирило Олександрович
Свідерський Андрій Вікторович
Скляр Андрій Миколайович
Таранов Денис Сергійович
Турчин Олександр Миколайович
Наклюцький Андрій Станіславович
Грудін Іван Сергійович
Шацький Андрій Геннадійович
Шумейко Віталій Станіславович


2011
Баличев Артем Миколайович
Гапіч Гліб Володимирович
Кривенко Гєоргій Сергійович
Кузьменко Вікторія Євгенівна
Мельников Віталій Миколайович
Проуторов Олександр Сергійович
Садрицький Сергій Анатолійович
Солодовнікова Олена Володимирівна
Соснова Анастасія Віталіївна
Фільчаков Віктор Андрійович
Щебланов Олександр Володимирович


2012

Волков Артем Михайлович
Дроздов Костянтин Сергійович
Кущ Максим Сергійович
Пукович Андрій Анатолійович
Шаповалов Антон Юрійович
Панов Максим Ігорович
Сий Фей
Лі Тяньюй
Гришко Олексій Анатолійович
Кітік Дмитро Вікторович


2013

Білоусов Володимир Андрійович
Гирич Ігор Володимирович
Гошко Назар Андрійович
Котелевський Руслан Миколайович
Кузьменко Роман Віталійович
Скидан Антон Володимирович
Мачуський Вадим Володимирович
Шарапов Олексій Сергійович


2014

Борисюк Христина Андріївна
Євсюкова Даря Вікторівна
Ковальова Катерина Володимирівна
Лисенна Анастасія Анатоліївна
Назукіна Анастасія Сергіївна
Ткаченко Антон Олександрович
Шарапов ДмитроСергійович
Барсуков Денис Олександрович
Батирев Ілля Олексійович
Дерев’янко Дмитро Андрійович
Корж Максим Сергійович


2015

Волковицька Ірина Сергіївна
Савін Дмитро Віталійович
Ульянкін Євген Євгенійович
Ятченко Олег Олегович



                
2016 Кафедра Фізики НВЧ факультету Радіофізики
біомедичної електроніки і комп'ютерних систем
ХНУ ім. В.Н. Каразіна